List Okólny, ważny nr 6

Polski już nie ma, ratujmy, chociaż dusze II

Kochani bracia i siostry, umiłowani w Chrystusie Panu. Miałem już nie pisać, ale nie mogę nie wykonywać Bożych rozkazów, zwłaszcza, gdy do pisania zachęca i pomaga cała Trójca Święta.

Nie mogę patrzeć, jak po równi pochyłej stacza się nasz kraj. Rządy PO i PiS oraz PSL a także Lewicy sprawują niepodzielnie władzę w naszym kraju. Są one kontrolowane przez ludzi mających związki z najgorszą nacją na Ziemi: najgorszą ze względu na swoje czyny – z Żydami chazarskimi. Funkcję ich zbrojnego ramienia sprawowały WSI, które nadal działają po ich pozornej likwidacji, usuwając niewygodnych obywateli. Mają już na sumieniu ponad 160 osób, a zaczęło się od Andrzeja Leppera.

Nikt, kto działa i próbuje cokolwiek zrobić, nie ma większej siły przebicia. W ruinie znajduje się nasza polska gospodarka doprowadzona na skraj zapaści. Występuje masowe bezrobocie, lawinowo i nieuchronnie zwiększa się wszelkiego rodzaju przestępczość. Mafie działają na zlecenie rządzących, kontrolując, co tylko możliwe.

Kościół polski jest w stanie rozkładu. Pojedynczy kapłani i biskupi wołają jak św. Jan Chrzciciel na pustyni, ale mało ludzi słyszy to wołanie. Masoneria i iluminaci przystąpili do końcowego demontażu świata, a zwłaszcza Kościoła. Zamierzają maksymalnie sprotestantyzować Kościół, wprowadzając w nim radykalne zmiany – zmiany na gorsze. Zamierzają zmienić Liturgię tak, by usunąć z niej słowa Konsekracji oraz znieść potrzebę Spowiedzi Świętej. Kościół, jaki znamy, upada.

Nad Europą, a także nad Polską, zawisło nowe zagrożenie, zagrożenie muzułmanami. Nie podbijają nas militarnie – rozkładają nas, nasyłając na nas ludzi pod pozorem emigracji. Wszędzie, dokąd przybywają, niosą oni ze sobą śmierć i zniszczenie. Od początku istnienia Państwa Islamskiego wymordowali w jednym tylko miesiącu 800 000 ludzi, głównie chrześcijan, przy milczącej zgodzie reszty ludzkości. Do Europy, w przebraniu zwykłych ludzi, przenikają Talibowie i inni islamscy bojownicy. To ci, którzy będą nas aktywnie mordować i wysadzać w Polsce kościoły pełne ludzi.

PO wprowadza do Polski gender, lansując to jako nowoczesne wychowanie i nauczanie dzieci „bezpiecznego seksu i poznania większej ilości opcji”. Edukacja ta ma na celu pełną deprawację dzieci: na razie jest to łagodna jej forma, ale docelowo będą odbywały się lekcje praktycznie. Na lekcję sprowadzane będą prostytutki, by nauczyć nastoletnich chłopców praktycznego zastosowania wiedzy, czyli będą uczyć ich seksu, a także sprowadzani będą mężczyźni chętni do nauki seksu dziewczynek. Jeśli ktoś z rodziców się temu sprzeciwi, wtedy – jak w Niemczech – karany będzie bardzo wysokimi mandatami, dochodzącymi nawet do 50 000 €.

Teraz muzułmanie zamierzają przyjść do Polski, a rząd PO czyni wszystko, aby im umożliwić przybycie do naszego kraju. Tam, dokąd przybywają muzułmanie, zaczynają oni gwałcić, zabijać i wyżynać miejscowych, przy braku reakcji ze strony policji czy rządu. Po przybyciu do naszego kraju, zaczną wprowadzać prawo szariatu, zakażą działania Kościoła. Rząd PO poczynił przygotowania, by zabronić noszenia oznak religijnych, uchwalając już teraz odpowiednią ustawę.

Jakiś czas temu rząd PO zafundował 50 000 wysokich emerytur Żydom i ludziom żydowskiego pochodzenia, jak również obiecał sprzedaż Polskich Lasów, a pieniądze mają być oddane Żydom. PO uchwaliło obowiązkowe szczepienia w ramach holokaustu, by wybić nimi jak największą część naszych obywateli. Nie będę w nieskończoność wyliczać zagrożeń, bo to mija się z celem, chciałem jedynie nakreślić niektóre z nich.

Polska miała do niedawna zabezpieczenie polskiej waluty w postaci 160 ton złota. Zostało ono przekazane przez Tuska ludziom z Izraela. Jeszcze nie wykopali „złotego pociągu”, a już Żydzi wysunęli roszczenia do jego zawartości. Co do Kościoła w Polsce: dawniej, gdy rządził kard. Wyszyński, wszystko trzymał w garści i nie pozwolił na żadne wynaturzenia w Kościele polskim. Po jego śmierci nastąpiło wielkie rozluźnienie i rozpasanie w szeregach Biskupów.

Zabraniają oni normalnej, zdrowej pobożności, w seminariach nie dopuszczają do święceń prawdziwie pobożnych chłopców, mówiąc, że są psychicznie chorzy, a z lubością przyjmują i wyświęcają nasłanych agentów oraz tych, którzy są im posłuszni. Teraz wprowadzają do Kościoła to wszystko, co już funkcjonuje u Niemców i innych na Zachodzie Europy. Bez oporów wprowadzają do Kościoła elementy protestanckie i żydowskie. Niszczy się stary ryt, zwłaszcza ryt trydencki.

Wobec rozlicznych zagrożeń, jakie nas Polaków czekają, co należy uczynić? Najpierw należy się zjednoczyć i uświadomić sobie zagrożenie. Kiedyś można było liczyć na TV Trwam i Radio Maryja: teraz, gdy dostali oni propozycję „nie do odrzucenia” ze strony Żydów chazarskich, kontrolę nad nimi przejęła Fundacja Batorego. Jest to pełniąca obowiązki i kontrolująca wszystko fundacja, którą żądzą masoni i iluminaci. Łączyć się i jednoczyć należy „pocztą pantoflową”. Wszystko inne jest pod kontrolą. Nie pomoże nam żaden sąd, wojsko, policja – nikt, bo tamci to wszystko kontrolują.

Nie możemy mieć jeszcze przywódcy, który się nie ugnie, bo będzie wyśmiany przez ich środki masowego przekazu, a jak się nie ugnie, to „popełni samobójstwo”, jak Andrzej Lepper. Bez Bożej pomocy nic nie będzie możliwe. Dlaczego tak źle się dzieje? Dlaczego od wieków Polska jest niszczona? Jesteśmy nowym narodem wybranym, ponoć Adam i Ewa w raju mówili po polsku, ktoś ma jakieś dowody ku temu. Bóg wyznaczył nam, Polakom, zadanie, a demony nas niszczą.

Działają ostro, wprowadzając ludzi w stan grzechu, wabiąc nas wszystkimi siedmioma grzechami głównymi. Nie mamy oparcia w Kościele, bo kapłani i biskupi poddali się i w większości żyją tylko dla siebie, a wszelki penitent to wróg. Ludzie pobożni podejmują natchnienia Boże, modlą się, poszczą, składają ofiary Bogu, lecz muszą się ukrywać w swoich domach z pobożnością, a jak ktoś poprosi, by móc modlić się w Kościele, to mówią na takich: „sekta”.

Ludzie ci zdołali wymodlić to, że Bóg przedłużył czas, a Boża miara to maksymalnie 15 lat. Ten czas upływa w tym roku. Od lat proszę Boga, by przyspieszył czas: Bóg mnie wysłuchał, ale i tak uczyniłby przyspieszenie czasu. Docelowe przyspieszenie ma być w proporcji 1/100, ale Bóg Ojciec mówi: „Nie mogę przyspieszyć od razu do wartości docelowej, bo cała materia uległaby całkowitej destrukcji”. Obecnie jest ponad połowa wartości, a więc 1/70.

Działanie pokutnicze ludzi, głównie Polaków, daje Bogu możliwości ingerencji w naszą wolną wolę. Nie musimy cierpieć zbyt mocno, ale to zależy tylko od decyzji każdego naszego rodaka. Dlaczego Polska przedwojenna musiała cierpieć przez wojnę z Niemcami i Rosją w latach 1939 – 1945? Ponieważ Polska „stała burdelami”. Rodacy masowo popełniali grzechy nieczyste i morderstwa dzieci nienarodzonych, a psuła nas działalność Żydów chazarskich.

To samo jest i dzisiaj. Przed wojną ostrzegały nas objawienia św. Faustyny i Sł. Bożej Rozalii Celakówny. Kapłani i biskupi w większości to zbagatelizowali, dlatego bardzo wielu z nich zapłaciło za to krwią. Teraz rolę bicza Bożego przejmą muzułmanie. Nie myślcie, o Kapłani i Biskupi, że będziecie oszczędzeni: pójdziecie na męczeństwo w pierwszej kolejności. Nie myślcie, o Kapłani i Biskupi, że pójdziecie do Nieba od razu, niejako automatycznie, tylko dlatego, że jesteście kapłanami, o nie!!! Wam więcej dano, więc Bóg będzie od Was więcej wymagał.

Wzywam Was zatem, o polscy Biskupi i Kardynałowie oraz Kapłani, do tego, abyście zarządzili codzienną modlitwę, codzienny Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, i to cały Różaniec. Można go rozłożyć na części tak, jak w Medjugorie, można urozmaicić, dodać ładne rozważania. Zarządźcie, by jak dawniej, po każdej Mszy Świętej w całej Polsce odmawiana była Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Nie należy bronić ludziom adoracji Najświętszego Sakramentu, powinna być nieustanna modlitwa przed Jezusem Eucharystycznym w każdej większej miejscowości. Powinno się zmobilizować do tego chętnych, by przynajmniej kilkanaście osób było na dyżurze modlitewnym. Adorować powinni także Kapłani, Biskupi i Kardynałowie na tyle, na ile ich siły i obowiązki pozwolą.

O Kapłani, Biskupi i Kardynałowie, zacznijcie dbać w końcu o sacrum, nie znieważajcie tak bardzo Boga, udzielając Komunię Świętą na rękę i na stojąco, a także wprowadzając funkcję świeckich szafarzy Komunii Świętej. Jest to obrzydliwe w Oczach Bożych. Sami widzicie, co daje wprowadzanie zmian posoborowych, a spójrzcie choćby na Kościół niemiecki czy holenderski: przed Soborem kościoły były tam pełne, a teraz jest w nich zaledwie garstka wiernych. Kidy ci umrą, po nich nie będzie już następnych, powróci pogaństwo.

Boicie się masońskich nuncjuszy? Na wszystko można znaleźć sposób, należy się modlić o nawrócenie takiego. Poza tym, decyzje, szczególnie te złe, należy autoryzować u samego Papieża. Można znaleźć słaby punkt złego nuncjusza i naciskać na niego. Jednak najlepiej jest wymodlić mu nawrócenie. Wy, Biskupi, możecie więcej niż świeccy.

Kolejną kwestią jest rozpoczęcie intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Na razie trzeba realizować to na płaszczyźnie podstawowej, czyli w parafiach, dekanatach i diecezjach. Zastanówcie się, Wy spośród Biskupów, którzy służycie masonerii i Wy, którzy intronizowaliście Lucyfera na swojego króla. Spójrzcie realnie, co się stało z księciem ciemności? Spadł z Nieba. Czy i Wy chcecie iść do Piekła? Jeżeli sami nie wierzycie, nie przeszkadzajcie wierzyć innym.

Na początek to wystarczy, ale nie należy zatrzymywać się tylko na modlitwie. Musicie na nowo zacząć ewangelizować. Najpierw siebie, później lud wierny. Bóg pomoże we wszystkim, tylko Go o to poproście. Jeżeli zacznie się duchowa przemiana, to cała reszta pójdzie niejako sama. Bóg pomoże Polsce odzyskać siły. Islam boi się Polski, bo wie, że nadal jest w nas wiele wiary. Nawróceni rodacy podejmą właściwe rządy.

Modlitwą należy objąć inne zagrożenie, które przybliża się do Ziemi z Kosmosu. Zbliża się do naszej planety pewien obiekt, który zagraża naszemu istnieniu. W najłagodniejszej formie spowoduje zaprzestanie działania wszelkich urządzeń elektrycznych. Należy podjąć modlitwę, by ocaleć, by uratować zbawienie wielu.

Czekam na odzew gorących polskich serc. Pozostający w modlitwie za Was, mimo wszystko bezgranicznie Bogu Ufający.

 

 

                                               Piotr – Żywy Płomień.